Ми працюємо!
Відправляємо замовлення на всі відкриті відділення Нової Пошти та Укрпошти кожного вівторка та п'ятниці. Оплата можлива на карту, рахунок чи накладений платіж. Все буде Україна!

Пуер - чай Неба і Землі!

Автор: Альона Кондратюк Дата публікації: Коментарі: 0

Чай, що чай бадьорить не гірше міцної кави! Пуер - продукт, який можна зберігати довгі роки і його смак з часом буде тільки поліпшуватися. Чай пуер за останнім часом став дуже популярним.

Є два види ПУЕР:
 
ШУ (штучно ферментований)
 

ШЕН (природньо ферментований)


Розрізняються вони, як небо і земля, причому земля в прямому сенсі слова. У ШУ ПУЕР землянистий смак та складний аромат, у ШЕН ПУЕР присмак чорносливу та аромат осінньої листви, горіхів.

Пуер - це не тільки цікавий, особливий смак, але і корисні властивості. Цей чай позитивно позначається на хімічному складі крові, знижує її в'язкість і рівень холестерину. Напій може мати тонізуючі властивості або заспокійливі, пуер допомагає травному тракту перетравлювати важку, жирну їжу.

Однак, є і деякі протипоказання. Не рекомендується вживати цей чай літнім людям, не варто пити на голодний шлунок. Занадто захоплюватися цим напоєм теж не слід, оскільки зайве вживання шкідливо для здоров'я.

Унікальні китайські чаї по доступній ціні чекають на Вас.

Також долучайтесь до наших спільнот в соцмережах, щоб бути завжди в курсі всіх наших новин та пропозицій:

Інстаграм - https://www.instagram.com/kavaza.com.ua
Фейсбук - https://www.facebook.com/kavaza.com.ua
Viber-спільнота - https://invite.viber.com/?g2=AQAvqxd8GEFyQEuDguqjO5HdvZfB64H1u9F2D2sDjVKgZN3Zvcpy3vR5SfZITJsb

Ми зажди раді Вас бачити!))))