Ми працюємо!
Відправляємо замовлення на всі відкриті відділення Нової Пошти та Укрпошти кожного вівторка та п'ятниці. Оплата можлива на карту, рахунок чи накладений платіж. Все буде Україна!
Large dsc 0284

Симптоми передозування кавою

Автор: Альона Кондратюк Дата публікації: Коментарі: 0

Відверто кажучи, певної, якоїсь встановленої норми пиття кави немає. Комусь всього лиш від двох чашок цього напою може стати дуже погано, а комусь і півлітра будуть нормою. Вплив такого стимулятора, як кофеїн, індивідуально для кожної людини. Однак, симптоми передозування кави досить швидко розпізнаються. Найчастіше ці симптоми бувають неявними, простіше кажучи виражені вони слабо. А проявляються вони на самій ранній стадії кавового передозування.

Передозування кави - симптоми:

Найпершою помітною ознакою того, що вже досить випито кави - це почервоніння шкіри обличчя. Кров до м'язів приливає дуже сильно, тому і шкірні покриви червоніше звичайного.

Надмірно блищать очі. Адреналін - це стимулятор роботи всіх наявних залоз, тому він впливає і на слізні залози, через що очі зволожуються більше, відображаючи світло набагато сильніше.

У тілі відчувається жар, який може бути викликаний і припливом крові до м'язів, і надлишком адреналіну. Також це може бути обумовлено викидом з печінки в кров глюкози, звідки вона вивільняється все тим же кофеїном. Цей симптом може бути сильним, різким, і швидко пройти, але він також може і поступово наростати.

У кінцівках, або ж у всьому тілі відчувається тремтіння. Для раннього рівня передозування кофеїном характерними є нервові м'язові скорочення на окремих частинах тіла. Наприклад, пальці або ікри можуть тремтіти, або в колінах відчувається слабкість. Часто виникає якась внутрішня напруга, яка змінюється тремтінням. Сприйматися воно починає в районі сонячного сплетіння, поширюючись поступово по всьому тілу.

Серцебиття частішає. Цей симптом виникає також через надлишок адреналіну, який під впливом того ж кофеїну викидається в кров.

Запаморочення - це ще один поширений симптом передозування кавою. Проявлятися він може досить в різноманітній формі, від появи легкої пелени в очах до повного відчуття того, що земля йде з-під ніг і навколишній світ починає "обертатися".

Всі ці симптоми можуть проявлятися через п'ятнадцять-двадцять хвилин після того, як були вжиті надлишки кави. Найчастіше передозування напоєм відбувається на різних посиденьках в барах чи кафе, де дуже мало простору, зате надто багато народу і, звичайно ж, міцної кави. Для уникнення неприємних наслідків слід пити більше негазованої води, або ж замовляти додатково до кави свіжий фреш з цитрусових і пару бананів.