Ми працюємо!
Відправляємо замовлення на всі відкриті відділення Нової Пошти та Укрпошти кожного вівторка та п'ятниці. Оплата можлива на карту, рахунок чи накладений платіж. Все буде Україна!

Як правильно вибрати зелений чай

Автор: Альона Кондратюк Дата публікації: Коментарі: 0

В даний час існує не один десяток, та й мабуть не одна сотня, сортів такого прекрасного напою, як зелений чай. Тільки лише в Китаї їх налічується більше тисячі. Як серед такого достатку не загубитися? Як правильно вибрати зелений чай?

Для початку слід проконсультуватися з продавцями, які охоче розкажуть про кожен сорт чаю в подробицях. У будь-якому магазині або чайній крамниці людина може ретельно розглядати вподобаний сорт. Свою увагу слід звертати на те, чи не міститься сміття в чаї, ламані листочки або зайві черенки. Допустимою кількістю всього перерахованого є - п'ять відсотків від загальної маси. Більший вміст сміття говорить про неякісний продукт.

Також треба звернути увагу і на колір листочків. Вони можуть мати різні відтінки фісташкового або яскраво-зеленого кольору, але в будь-якому варіанті повинен все ж домінувати натуральний зелений. Присутність в чаї листя бурих і темно-сірих тонів говорить про те, що продукт зберігався в неправильних умовах.

Варто відзначити, що зелений чай скручується по-різному. При натуральній природній сушці чаїнки часто схожі на траву. Також зустрічаються кульки або щільно скручене листя у вигляді спіральок. Дуже сильно скручені спіральки дають густий і міцний настій. А чай слабкого скручення володіє більш м'яким і ніжним смаком, але більш сильним ароматом.

У якісного чаю повинна бути вологість в межах від трьох до шести відсотків, саме в цьому випадку збережені всі корисні властивості напою. Підвищена вологість сильно псує чай, а вже якщо вона перевищує двадцять відсотків, то зелений чай може покритися пліснявою, і стане дуже шкідливим для організму людини, а в деяких випадках і отруйним. Надмірну вологість чаю розпізнати дуже легко при уважному огляді. А ось надмірна ламкість чаїнок - це свідчення пересушеності. Якщо чаїнки перетворюються в пил, краще не купувати такий чай. Тільки той факт, що продукт пересушений, вже означає його тривале зберігання.

Щоб розпізнати надмірне перезволоження чаю, необхідно відкрити ємність, в якій зберігається продукт. Вона повинна бути заповнена практично під зав'язку. Далі, треба різко натиснути пальцем зверху і також різко відпустити, стежачи за тим, що відбувається. Якщо чай просушений добре, то він відразу розправиться, заповнюючи собою колишній об'єм. Вологий зелений чай буде підніматися дуже повільно, а там, де був палець - спресується. Це і буде означати неякісність даного продукту.